Jdi na obsah Jdi na menu
 


smrt je konec ano nebo ne

25. 4. 2007
Lidé si často kladou otázku ohledně smrti, konce svého pozemského života. Je konec skutečným koncem nebo je něco dál? Materialisti prohlašují! Ano je to konec! Je to jejich právo svobodné volby říkat, ale vy již tušíte, že realita bude asi úplně jiná. Tělo je pouze schránkou duše. Takže smrtí je postiženo jen fyzické tělo, duše žije dál Již slyším, jak ti co neuznávají duši, požadují důkaz její existence, klidně i barbarským způsobem a to "rozebráním" fyzického těla. Je to stejné, jako když se dítě snaží rozebrat elektrické autíčko, aby zjistilo, jaká že to tajemná síla ho pohání. Těžko spatří elektrický proud. Pro prostý lid, jak praví náboženství, "duše je věčná". Toto tvrzení nebo pravda skutečně platí pro prostý lid. A kdo je vlastně prostý člověk? Ten který pracuje rukama nebo i hlavou, ale hlavní znak je ten, že nezná - nezajímá - nepraktikuje - magii, okultismus, náboženské rituály!
Pro ty ostatní již neplatí, že je jejich duše věčná.

Nesmíme zapomenout na takovou zvláštní skupinu lidí. Tato skupina lidí, duši přímo nezabije, ale dokáže duši těžce poškodit: narkomani.
"droga je zkratka, ale obvykle tam, kam nechceme"
Opusťme tuto smutnou skupinu lidí a vraťme se k magii.

Vztaženo na mágy platí:
duše je věčná, pokavad si jí nezničíš sám!!!

Mág, který poruší boží zákony, opustí boha, tak jeho opustí Bůh. Následkem toho se již nebude moci jeho duše vtělit do jakékoliv živé bytosti a sám se tím odsoudí k bloudění nekonečným prostorem, kde se sám nakonec rozplyne. Nastane skutečný jeho zánik a smrt. Každý mág ví, čím víc umím a dělám, tím menší selhání mi způsobí větší utrpení.
Názorně. Dám-li člověku zbraň, veškeré utrpení jim způsobené padá na moji hlavu!! Měl jsem poznat, že to je darebák.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář